Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl

your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Russian Tea Room

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Blair Waldorf
susipažįsti su Mean Girls
Blair Waldorf


Posts : 367
Join date : 2010-11-24
Location : Upper East Side, Manhattan, NYC

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyWed Nov 24, 2010 10:44 am

...
Back to top Go down
https://uppereastside.forumlt.com/forum.htm
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 5:09 am

Įeina, atsisėda prie staliuko šalia lango. Laukia.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 5:11 am

Susimokėjusi ir išlipusi iš taksi, įeina vidun.Pamačiusi Charlie, pamoja jam rankute ir prieina.
- sveikas,- apkabina, pabučiuoja į žanduką. Atsisėda ant kėdės priešais jį,- tai ko toks nusiminęs?- kaip jo BFF, privalo, ir pastebi,kad jis kažkoks paniuręs
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 7:09 am

- Sveika, - išsišiepia, pasimuisto vietoje, - aš nusiminęs? Anaiptol.
Numoja ranka, pradeda vartyti meniu.
- Taaigi
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 8:16 am

- taigi taigi. man dabar tipo pasakot?,- nusijuokė ir atsivertusi meniu, salotų skyrių, pradėjo skaityti aprašymus.
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 8:19 am

- Tipo taip, - linkteli, spragteli pirštais, pasirodžius padavėjui užsiprašo klasikinių spagečių su austrėmis bei vandens.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 8:48 am

Užsisakiusi salotų su krevetėmis ir raudono vyno, padavė padavėjai meniu ir sutelkė visą dėmesį į Charlie.
- tai vat. Nuvažiavau į stotį pasitikti tėčio ir ten susipažinau, iš pirmo žvilgsnio mielu ir žaviu blondinu. Jis pavaišino mane kava. Tuomet mes išsiskyrėm ir aš nuėjau pas Agnes ir žiūriu, ogi tarpdury stovi tas pats vaikinas,- atsidūsta,-pasirodo jis Sietlę gyvenęs Agnes brolis. O šiaip, viską gali rasti GG tinklalapyje.
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 9:16 am

- Opa, - išpučia akis, nusijuokia, - koks netikėtumas. Taai jūs kaip ir susičiulbėję?
Atsidūsta.
- Dėl GG, jos senokai neskaičiau. Žinai, nusprendžiau, kad gyvenimas bus ramesnis be tų jos pričiūdų.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 10:53 am

- tai nuskambėjo maždaug taip, kad aš susidedu su kiekvienu kurį sutinku,- nudelbia akis žemyn, tačiau netrukus jas vėl pakelia,- o dėl GG.. geras pasirinkimas. Ji gadina gyvenimus,- pavartė akutes ir gurkštelėjo jau atnešto vyno.
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 10:59 am

- Ė, - suraukia kaktą, gavęs savo vandenį gurkšteli jo ir atsiremia į kėdės atlošą, - aš taip nesakiau. Tai yes or no?
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:03 am

- jis parodė nulį susidomėjimo manimi. so.. daryk išvadas pats,- liūdnom akytėm žvilgtelėjo į Charlie ir pagaliau gavusi savo salotas, pradėjo lėtai valgyti,- tiesa, o kaip tavo ir Agnes santykiai? Girdėjau turėjot daug puikų naktų,- pati užspringsta nuo šito sakinio ir pagaliau atspringusi, pradeda juoktis
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:19 am

- Na, ta nuotrauka, kurią matė turbūt pusė pasaulio žmonių sako kai ką kita. Tu visada į viską žiūri pesimistiškai, - pavarto akis, - puikių naktų? Gosh, J, iš kur tokia informacija?
Vos nepaspringsta.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:24 am

- ką ? kokia nuotrauka?,- suraukia antakius, nes neprisimena jokių paparacų ir jokių nuotraukų,- na.. Agnes mano BFF, tad turėtų ir taip būti aišku, jog ji man pasakoja VISKĄ. Bet tu nesirūpink, visa tai bus mūsų paslaptis,- patikinamai šypteli ir toliau kerta savo saladas
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:30 am

- Šita, - ištiesia telefoną su nuotrauka, kurioje puikuojasi J su blondinu nr. 2, tuomet įsikiša telefoną atgal, - dar pasakyk, kad ji tau ir visas smulkmenas iškloja.
Suraukia kaktą, suka spagečius apie šakutę.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:33 am

Žiū į nuotrauką. Ir rimtai, ten ji ir Džeremis.
- Čarli, tu seki mane?,- kilsteli antakius ir išpūtusi akis žiūri į draugą,- negaliu patikėti...,- atsidūsta ir gurkšteli vyno
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:36 am

- Ką čia nusipezi, - suprunkščia, - man ją atsiuntė. GG. Kaip ir visiems kitiems, i guess.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 11:55 am

- na..aš tokios nuotraukos negavau. bet nesvarbu,- gūžtelėjo ir baigusi gerti vyną, užsisakė vandens,- tai kas pas tave naujo?
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 12:11 pm

- Nothing, nothing, - atsidūsta, - nežiūrėk į mane tokiu žvilgsniu. Tikrai nieko.
Kramto, nuryja. Pakelia galvą, laukia kol Jenny pradės varyt istoriją apie save.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 12:37 pm

- klausyk, pats pasikvieti susitikti, o po to jau "nothing nothing". klok viską iš eilės, net jei ir tai tau atrodo nereikšminga,- linkteli ir toliau valgo salotas.
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 12:43 pm

- Gerai, gerai, gosh, - toliau varto akis, - manęs vos neišmetė iš mokyklos. Nepakankamai jaudina? Tėvai skiriasi.
Atsidūsta.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyMon Nov 29, 2010 12:53 pm

- pala pala,- užspringsta,- tavęs vos neišmetė iš mokyklos? tavo tėvai skiriasi?! aišku,aš kaip tavo geriausia draugė turiu sužinoti viską paskutinė,- pakelia balso toną, tačiau prisiminusi ,jog yra viešoje vietoje, greit nutyla,- tai..ko jo prisidirbai?
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyTue Nov 30, 2010 3:26 am

- Kokia dar paskutinė? - suraukia kaktą, gurkšteli vandens, - nieko ypatingo. Susistumdžiau su keliais stuobriais, tačiau to pilnai užteko suerzinti mokyklos direktorę. Tuo labiau, kai pasak jos mano lankomumas spręstinas.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyTue Nov 30, 2010 3:38 am

- na, žinant tavo choleriko būdą, nenuostabu, kad sugalvojai aiškintis santykius vidury mokyklos kiemo,- gūžtelėjo ir pabaigusi salotas pastumė lėkštę šonan,- tai sakai, kad tavo tėvai skiriasi? galbūt čia eilinis jų barnis?,- užjaučiamu žvilgsniuku žiūri į Charlie, vangiai šypteli
Back to top Go down
Sve?ias
Guest




Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyWed Dec 01, 2010 4:34 am

- Na, turbūt, - pasikaso pakaušį, mat ne pirmą kartą girdi jog yra ganėtinai ūmaus būdo, - jeigu aš sakau, kad jie skiriasi - tai pagrįsta, aš dėl kažkokio barnio nedėčiau į kelnes ir panašiai. Tai man buvo paskelbta per savotišką 'šeimos susirinkimą', jau pasamdyti advokatai.
Gūžteli.
Back to top Go down
Serena van der Woodsen
susipažįsti su Mean Girls
Serena van der Woodsen


Posts : 225
Join date : 2010-11-24
Location : NYC, Manhattan

Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room EmptyWed Dec 01, 2010 4:39 am

- tavo tėvai buvo pavyzdinė pora visiems. gaila, jog po šitiek metų išsiskiria jų keliai,- atsidūsta ir baigusi vandenį,atsidarė rankinuką. Išsitraukusi piniginę, pasiruošė mokėti.
Back to top Go down
Sponsored content





Russian Tea Room Empty
PostSubject: Re: Russian Tea Room   Russian Tea Room Empty

Back to top Go down
 
Russian Tea Room
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aria's room

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gossip Girl :: -- CHAT :: Recycle bin-
Jump to: