Gossip Girl

your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 CHARLI

Go down 
AuthorMessage
Sve?ias
GuestPostSubject: CHARLI   Tue Nov 30, 2010 8:41 am

CHARLOTTE BONNET***
FEAT. Candice Accola  Story*
  « Charli gimė ir augo Prancūzijoje, amerikiečio ir prancūzės šeimoje. Nuo pat mažens mergina buvo apsupta ne tik tėvų, bet ir visų aplinkinių meilės. Sulaukusi septynerių, ji pradėjo lankyti privačią mokyklą Paryžiuje. Tik pradėjusi bendrauti su vaikais, Charli susilaukė didelio berniukų dėmesio, nes buvo nepaprastai graži ir turėjo žvilgančius šviesius plaukus, kurie buvo jos pasididžiavimas.
  Kai mergaitei suėjo trylika, mirė jos mama. Išvarginta sunkios ligos, ji mirė vidury prekybos centro, Charli akyse. Iki gyvenimo galo ji prisimins tą vaizdą, kai jos mama guli vidury prekybos centro ir ašarotom akim žvelgia į tik ką įžengusią į paauglystę savo dukterį.
  Norėdamas, jog Charlottė atsigautų nuo tokio didelio sukrėtimo, jos tėtis ją išsivežė atostogų į Atlanto vandenyne esančias salas. Mergaitė su tėčiu ten praleido daug puikaus laiko.
  Jiems sugrįžus į Paryžių, Šarlotė kad ir kaip nenorėjo, turėjo grįžti į mokyklą.
  Atrodo jau viskas stojo į senas vėžias, ir štai, vieną vakarą,po keturių metų nuo C mamos mirties, tėtis į namus parsivedė žavią "olialia pupytę" ir pristatė ją kaip savo sužadėtinę. Charli labai supyko ant tėvo ir pradėjo kenkti jo sužadėtinei. Vieną kartą ji taip prisidirbo, jog tėvas nusprendė ją išsiųsti gyventi į Niujorką. Manė,jog taip ji supras ir atsiprašiusi grįš atgal, tačiau Charli nė neketino niekieno atsiprašinėti ir netgi labai apsidžiaugė, pagaliau išsilaisvinusi iš tėvo gniaužtų. Taip ji atsirado čia, ir pradėjo gyventi naują, savarankišką gyvenimą. »

  ▬▬ Vardas : Charlotte
  ▬▬ Pavardė : Bonnet
  ▬▬ Amžius : 18 metų
  ▬▬ Užsiėmimas: Mokykla

Charakteris*
Draugiška, miela, nuoširdi, savarankiška asmenybė. Kartais mėgsta prisidėti prie "bitch" būrelio, tačiau tai būna labai retai arba tada, kai ji prisigeria tiek, jog nebesuvokia ką daro.

Back to top Go down
 
CHARLI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gossip Girl :: -- CHAT :: Recycle bin-
Jump to: